Školení pro získání lešenářského průkazu


K montáži a demontáži fasádního lešení je nutné vlastnit LEŠENÁŘSKÝ PRŮKAZ. Nestačí ovšem lešenářský průkaz na trubkové lešení, je nutné být proškolen přímo k montáži a demontáži fasádního rámového lešení.

Zajistíme školení vašich pracovníků

Pro většinu firem prodávajících lešení je typické, že po uskutečnění prodeje vám nenabízí žádné další služby. My jsme vám schopni při prodeji lešení poskytnout komplexní servis. Pořádáme pro vás pravidelná školení lešenářů. A vy si můžete být jisti, že máte všechno v pořádku - kvalitní lešení a kvalitně proškolené pracovníky.

Co a jak školíme?

Naše společnost provádí pravidelná školení přímo k montáži a demontáži fasádního lešení. Po úspěšném absolvovaní školení, které je ukončeno zkušebním testem, obdržíte lešenářský průkaz přímo na typ lešení, které používáte.

Délka školení
7
hodin
Cena za školení *
995,-
Kč/osoba

* Cena obsahuje i vystavení lešenářského průkazu

Cena je platná pro stávající i nové klienty Stavby a lešení CZ, s.r.o.  Školení provádí František Sedláček jr.,  znalec lešenářské techniky a dlouholetý praktik v oboru.

Školení probíhají obvykle v Litoměřicích. Přesné místo konání zašleme všem přihlášeným v pozvánce. Pokud je na daný termín přihlášeno méně než 5 účastníků, vyhrazujeme si právo změny termínu.

Individuální školení

Nevyhovuje vám termín nebo místo školení? Zašlete nám prosím své požadavky a nabídneme vám individuální školení podle vašich potřeb. Cena individuálního školení se stanovuje dohodou.

Jak se přihlásit?

Vyplňte následující formulář a v něm prosím uveďte požadovaný termín školení, počet účastníků a vaše fakturační údaje.